KRAUNAMA

SIENŲ TINKAVIMAS

Tinkavimo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone

TINKAVIMO DARBAI

Aukštos kokybės tinkavimo darbai. Tinkuojame gipsiniu tinku. Dirba patyrusi tinkuotoju brigada.

Image

Tinkavimo kaina. Darbų kaina tik 7 Eur/m². Mes branginame Jūsų laiką ir pinigus. Apžiūrime objektą, vietoje sudarome sąmatą. Atvykimas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajono ribose yra nemokamas.

Tinkavimo paslaugos. Lubų, sienų tinkavimas gipsiniu tinku. Gipsiniai tinkai yra naudojami įvairiems paviršiams ir skaitosi šiuo metu ypač populiariais dėl galimybės naudoti specialią techniką. Naudojant tokią techniką darbas atliekamas greičiau, pradedant nuo sąmatos sudarymo iki galutinio projekto įgyvendinimo.

Tinkavimo patirtis. Sukaupėme ilgametę patirtį atliekant tinkavimo darbus. Šioje srityje dirbame daugiau nei 20 metų. Mūsų klasifikuoti specialistai atlieka darbą kruopščiai pagal aukščiausios klases standartus atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus..

Tinkavimo kokybė. MMes siekiame tik nepriekaištingo rezultato. Aukšta tinkavimo darbų kokybė garantuojama. Naudojame  tik kokybiškas vokiškas KNAUF medžiagas, moderniausia vokišką įrangą ir pažangiausią tinkavimo techniką. Darome tik tai, ką išmanome geriausiai.

Kontaktai:

Tel.: 8 673 69 915

el.p.: info@tinkavimopaslaugos.lt

Plačiau: www.tinkavimopaslaugos.lt